VÍTEJTE V PŘÍSTAVU

Právě vznikající zástavba vdechne celému areálu obklopující Riveroff Office House přístavního ducha: všudypřítomný výhled na řeku, svěží zeleň a mola pro kotvení lodí a houseboatů. Revitalizované prostředí poskytne moderní zázemí s veškerou občanskou vybaveností. Sportovci ocení cyklistickou a bruslařskou stezku, zelené plochy vhodné ke cvičení i řeku vybízející k vodním sportům.

VÍTEJTE V PŘÍSTAVU

Riveroff Office House je, co do dostupnosti, obojživelník. K budově se dostanete suchou nohou, ale klidně i na kajaku. Díky nově vzniklému podchodu z holešovického nádraží se rychle přesunete jak na stanici vlaku, tak na metro a tramvaj. Autem se pak lze přímo napojit na městský okruh i tunel Blanka. Díky cyklostezce, která vede kolem Vltavy, do kanceláře snadno dojedete i na kole.

V CENTRU JEDNÍM TEMPEM

Holešovice představují rychle se rozvíjející čtvrť, která nabízí vyžití všeho druhu. Milovníci kultury ocení blízkost Národní galerie i Centra současného umění DOX, kulturní centrum La Fabrika nebo multifunkční divadelní sál Jatka78. Nedaleko komplexu se nachází i Zoo Praha, vinice sv. Kláry a Botanická zahrada. K chvilkám odpočinku lákají parky Stromovka a Letenské sady, naopak aktivní vyžití lze nalézt ve sportovním areálu Výstaviště Praha, případně na oblíbené horolezecké stěně Holešovice.

RELAX, KULTURA I SPORT

Exkluzivní agent:
Svoboda&Williams
Na Perštýně 2
Praha 1, 110 00
+420 257 328 281
info@svoboda-williams.com